प्राइम टाइम्स तिज महोत्सव २०७६ को उत्कृष्ट ५ सार्वजनिक

 208 पटक हेरिएको

काठमाडौं– नेपाली नारीहरुको महान पर्व हरितालिका तिज पर्वको अवसर पारेर प्राइम टाइम्स टेलिभिजन को आयोजना तथा प्रियसी म्युजिक प्राली को ब्यावस्थापनमा यस बर्ष प्राइम टाइम्स तिज महोत्सव २०७६ हुने भएको छ ।

हाल सम्म बजारमा आएका गीत संगीतको सहभागिता रहने ‘प्राइम टाइम्स तिज महोत्सव २०७६’ को उत्कृष्ट ५ नोमिनिज सुचि सार्वजनिक भएको छ । आयोजक ले ११ विधाको नोमिनिज सूचि सार्वजनिक गरेको हो ।

तिज गीत संगीतका श्रष्टा तथा सर्जकलाई प्रोत्साहन मिलोस् र तीजका गीतले र त्यसका श्रष्टा र सर्जकले उत्साहित हुने मौका पाउन् भन्ने उद्धेश्यका साथ महोत्सव आयोजना पहिलो पटक गरिएको आयोजकले बताएको छ ।

कार्यक्रममा अन्तरक्रिया कार्यक्रम , अवार्ड वितरण , दर खाने कार्यक्रम , अग्रजलाई सम्मान कार्यक्रम एवम विभिन्न साँगितिक प्रस्तुती एवम विभिन्न आकर्षणहरु रहने आयोजकले बताएको छ । कार्यक्रमको प्रत्यक्ष प्रशारण प्राइम टेलिभिजनले गर्ने भएको छ ।
उत्कृष्ट ५ मनोनयन सूचि निम्नानुसार रहेको छ ।

सर्वोकृष्ट तीज गीत

१)सिन्धु मल्ल – चिटिक्कै भा छु रे
२)हरि विष्ट – माइतीको देश भाग २
३)जानकी तारणी मगर – छपैया माया लै लै
(४)उमा श्रेष्ठ – मेरो राजै
५) शान्ती श्री परियार . फुलमति चनमति

सर्वोकृष्ट गायिका
१ टीका पुन – माइतिको देश भाग २
२ धनकुमारी थापा सरु -जाम नाच्न जाम
३ पुर्णकला बि सि – चेलिको पीडा
४ काब्या आचार्य -दिलमा सजाउछु
५ सन्जु न्यौपाने – दर खान

सर्वोकृष्ट गायक
१ खुमन अधिकारी – चलि आएको
२ दुर्गेश थापा -नाच्नु पर्छ विच विचमा
३ रविन लामिछाने -के छ ओई पान पाते ठुली
४ तेजश रेग्मी – जादु मन्तर
५ अमृत भारती – नाच माया

सर्वोकृष्ट शब्द
१ शिव हमाल – पातली
२ सन्तोष केसी -सौता
३ शिव अखेली – चरित्र हिन
४ अर्जुन पन्त -दिदि भाई
५ रुरु सागर सेन्चुरी – पुतली नाच छम छम

सर्वोकृष्ट लय
१ सन्तोष श्रेष्ठ – दिलमा सजाउछु
२ रेखा पौडेल – बरिलै
३ सुरेश रमण अधिकारी – श्रीमती हुँ नोकर्नी हैन
४ ऋषी खड्का -छोरीको बेदना
५ राजेन्द्र बजगाईँ – रातो सारी फरर

सर्वोकृष्ट मोडल पुरुष

१ आशिर प्रताप जंग -चरित्र हिन
२ विमल अधिकारी – खुटटा चिलायो
३ ओ वी रायमाझी -राम्री विछटै
४ लोमश शर्मा -घरवार गर्ने सोच
५ धन के पी -फुर्के डोरी

सर्वोकृष्ट मोडल महिला
१ श्रृष्टी खड्का – . दिलमा सजाउ छु
२ रिना थापा मगर – अल्भियो फरिया
३ करिष्मा ढकाल -जालै रुमालैमा
४ नितु कोइराला -नाचौँ मितिनी
५ अस्मिता पुरी – तिन तल्ले घर

सर्वोकृष्ट नृत्य निर्देशक

१ स्मृती तिमल्सिना गुरुआमा – दिलमा सजाउछु
२ विक्रम चौहान -नाइटो छेडी नथि लाउछु
३ लिगेश भटटराई -नाचौँ माया
४ श्रृजन बराल -जाली रुमालै
५ भुपेन्द्र बहादुर रिखाम मगर – नाच्छु म त

सर्वोकृष्ट छायाँकार
१ राजेश घिमिरे – पातली
२ करण चैसिर -माइतीको देश भाग २
३ अजय रेग्मी -हामी पनी नाच्ने हो विच विचमा
४ बासु बराल – चिटिक्कै परेसी
५ प्रकाश खड्का -तिजको रमझम

सर्वोकृष्ट सम्पादक

१ दिपक विष्ट विर्सि – जाने माया
२ मिलन विश्वकर्मा – नाइटो छेडी नथी लाउछु
३ विकाश ज्ञवाली – हामी पनी नाच्ने हो विच विचमा
४ राजेश कुमार – माइतीमा जाउँ कसरी जाउँ
५ प्रकाश धमला -सितारा टिलिक्क

सर्वोकृष्ट एरेन्जर

१ साहष शाक्य -हामी पनी नाच्न हो विच विचमा
२ केशव बडु – चिटिक्कै भा छु रे
३ विश्वास नेपाल – चटट कलम
४ झलक संगितम – माइतीको देश भाग २
५ कृष्ण केसी -सहि नाच्यो

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार